WithSecure
flow-image

Pilveturvalisuse seitse varjatud tõsiasja

Selle materjali avaldajaks on WithSecure

WithSecure'i konsultantide, ohujahtijate ja intsidentidele reageerijate ulatuslikele ja ajakohastele teadmistele ja kogemustele tuginev aruanne näitab, kuidas ründajad pilveturvalisusest mööda hiilivad – ja mida saate nende peatamiseks teha. Selles aruandes paljastame pilveturbe varjatud tõsiasjad. Mõned neist on üldtuntud, mõned tundmatumad. Anname eduka valemi kasutajate, andmete ja süsteemide turvalisuse tagamiseks. Laadige alla pilveturbe seitse varjatud tõsiasja ja saate teada, kuidas saada täielikku nähtavust oma vara üle, kuidas lihtsustada multipilve turvalisuse konfigureerimist, kuidas ennetada identiteedipõhiseid rünnakuid ja täiustada pilveotspunktide turvalisust, kuidas ühtlustada oma kohapealset ja pilvekaitset ning vältida segadust pilveandmete turvalisuse vastutuse jagamisel, ja ka seda, kuidas säilitadaturvalisus ilma pilvekoostööd lämmatamata.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Digikriminalistika, Intsidendikäsitlus, Ohuanalüüs, Krüptimine, Andmeturve, Mitmeastmeline autentimine (MFA)