VMware
flow-image

Forbesi uuring – CIO 2025

Selle materjali avaldajaks on VMware

Pilv on juba praegu oluline, aga oodata on, et järgmise põlvkonna pilv ja multipilv mängivad globaalses digitaalses majanduses veelgi olulisemat rolli. Tegelikult usub 64% CIO-dest, et multipilve taristu aitab lähiaastatel nende ettevõtete innovatsiooni kiirendada. Forbes Insights viis VMware'i tellimusel 600 CIO seas läbi uuringu, kus neil paluti määratleda oma prioriteedid praegusest kuni 2025. aastani ning oma mured seoses tuleviku ja muutuva rolliga.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, API turve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Pilvarvutuse vastavus, Pilvandmeturve, Pilve DDoS-kaitse, Pilve edge-turve, Pilve failiturve, Pilveturbeseisundi haldus (CSPM), Pilvtalitlusüksuste kaitse, Laiendatud ohutuvastus ja -kõrvaldus (XDR), Turvalise ligipääsu edge-teenus (SASE), Teenindusvõre