Tufin
flow-image

Kuidas valida võrgu turvapoliitika automatiseerimise tööriista – blogi

Selle materjali avaldajaks on Tufin

Organisatsioonid peavad tänapäeval vastama üha enamatele regulatiivsetele ja õiguslikele nõuetele. Mida keerulisem võrk, seda aeganõudvamaks muutuvad need nõuded, eriti turvameeskondade jaoks. Seda raskendab veelgi võrgus olevate küberturbevahendite suur arv. Võrgupoliitika automatiseerimine on üks vahend, mis lahendab selle keerukuse, ohverdamata seejuures paindlikkust ja säilitades turvalisuse nii kohapealsetes, pilvepõhistes süsteemides kui ka hübriidpilvedes.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk