Tripwire
flow-image

Viis tähtsat sammu: turvariskide ja nõuetele vastavuse täielik elutsükkel valitsuse jaoks

Selle materjali avaldajaks on Tripwire

Turvalisuse ja nõuetele vastavuse säilitamine tänapäeva pidevalt muutuvas keskkonnas on lõputu töö. Selle tegemiseks võtavad kõige edukamad valitsusasutused kasutusele süstemaatilise lähenemisviisi, mis soosib pidevat täiustamist. Tripwire on juhtiv föderaalse turvalisuse, nõuetele vastavuse ja IT-operatsioonide korporatiivtasandi pakkuja. Kuulasime oma kliente, et õppida tundma nende kasutatavaid protsesse ja tagada nende turvalisuse ja nõuetele vastavuse programmide pidev täiustamine. Tulemuseks oli viieastmeline turvariskide ja nõuetele vastavuse elutsükkel, mis vastab järgmistele küsimustele: Kui turvaline ja nõuetele vastav on meie võrk? Milliseid peamisi probleeme peame lahendama, et parandada turvalisust ja saavutada vastavus nõuetele? Kes vastutab ja kuidas neil läheb? Laadige alla sammsammuline juhend riskide vähendamiseks ja nõuete täitmiseks!

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, API turve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Pilvarvutuse vastavus, Pilvandmeturve, Pilve DDoS-kaitse, Pilve edge-turve, Pilve failiturve, Pilveturbeseisundi haldus (CSPM), Pilvtalitlusüksuste kaitse, Laiendatud ohutuvastus ja -kõrvaldus (XDR), Turvalise ligipääsu edge-teenus (SASE), Teenindusvõre, Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk, Veebiturvalisus, Botituvastus ja -kaitse, Brauseri isoleerimine, Tumeveebi jälgimine, DDoS-kaitse, Pettusetuvastus, Turvalised veebilüüsid