Trellix
flow-image

Aeg on muutusi esile kutsuda, esitades väljakutse väljakutsujatele

Selle materjali avaldajaks on Trellix

Möödunud aasta oli pahalastele hea, nad jõudsid täiesti uutesse kõrgustesse. Nii nagu inimene peab enne kõndima õppimist roomama, on ka kurjategijad oma oskusi aasta-aastalt, rikkumisest rikkumiseni lihvinud, et saada kiiremaks ja tugevamaks. Kui 2020. aastal ulatusid lunavaramaksed mõne miljoni dollarini rünnaku kohta, siis 2021. aasta tõestas, kui suur on tegelikult edukate kurjategijate isu. Siit saate teada, kuidas kutsuda esile muutusi, esitades väljakutse neile endile.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Meiliturve, Pilve meiliturve, Meili rämpspostitõrje, Meilikrüptimine, Arukas meilikaitse, Turvaline meililüüs, Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk, Veebiturvalisus, Botituvastus ja -kaitse, Brauseri isoleerimine, Tumeveebi jälgimine, DDoS-kaitse, Pettusetuvastus, Turvalised veebilüüsid