Tanium
flow-image

Tagasi põhitõdede juurde: küberhügieen algab varahaldusest

Selle materjali avaldajaks on Tanium

Väljakutse: miljonite dünaamiliste, hajutatud ja erisuguste varade haldamine, säilitades samal ajal kõrget küberhügieenistandardit. IT-meeskonnad peavad ületama uusi ja üha keerulisemaid takistusi. Kuna kaugtöötajad on hajutatud üle maailma ja küberkurjategijad lihvivad oma taktikaid, on võrkude põhjalik ja kõikehõlmav nähtavus organisatsioonide jaoks olulisem kui kunagi varem. "Tagasi põhitõdede juurde: küberhügieen algab varahaldusest" uurib ajatuid protsesse ja olulisi vahendeid, mis võimaldavad igas suuruses organisatsioonidel toime tulla laieneva ründepinnaga, säilitades samal ajal tõrgeteta tegevuse.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Lõpp-punktikaitse, Viirustõrje, Lõpp-punktituvastus ja reageerimine (EDR), Lõpp-punktihaldus, Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk