Secureworks
flow-image

Vähendage oma IT-keskkonna häireväsimust

Selle materjali avaldajaks on Secureworks

Turvameeskonnad peavad haldama tohutut hulka häireprotokolle ja see müra võib üle jõu käia igal meeskonnal, rääkimata üksikanalüütikust. Hiljutine uuring näitas, et 70% SOC-meeskondadest tajub oma töös IT-ohumärguannete haldamisel emotsionaalset survet – ja enam kui pooled ütlesid, et nad ei ole oma prioritiseerimis- ja reageerimisvõimes päris kindlad. Kuna küberohtude maastik areneb jätkuvalt ja ründepinnad kasvavad, siis mida tähendab see turvameeskondade jaoks, kes püüavad seda müra sorteerida, et tuvastada tõelisi ohte? Esimene samm väljakutsega toimetulekul on saada laiem pilt sellest, kuidas turvamaastik areneb. Lugege siit, kuidas XDR võitleb küberturvalisuses müra vastu, et pakkuda tõeliselt tugevat kaitset.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, API turve, Laiendatud ohutuvastus ja -kõrvaldus (XDR), Intsidendikäsitlus, Ohuanalüüs, Meiliturve, Tulemüür