Sailpoint
flow-image

Sailpointi blogi: tehisintellekt kui jõu kordaja

Selle materjali avaldajaks on Sailpoint

Turvaspetsialistid, identiteedihaldurid ja IT-meeskonnad on üha suurema surve all langetada kiireid otsuseid, mis põhinevad hoiatuste, aruannete ja algatuste pidevatel voogudel, et äri oleks võimalik teha ja seda kaitsta. Organisatsioonid pöörduvad probleemide lahendamiseks üha enam tehisintellekti (AI) ja masinõppe (ML) poole. Selle eesmärk ei ole asendada nappe ja väärtuslikke teadmisi, vaid pigem neid täiendada , kasutades algoritme "jõu kordajana", et abistada ülekoormatud turvaanalüütikuid, identiteedihalduse spetsialiste ja intsidentidele reageerijaid, kes kõik peavad oma töö tegemiseks järjest suurema hulga teavet läbi sorteerima.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk