Red Sift
flow-image

Red Sift Blog: seitse põhjust, miks tervishoiu- ja farmaatsiatoodete pakkujad on 2022. aastal nii vastuvõtlikud lunavarale ja andmekaole.

Selle materjali avaldajaks on Red Sift

Tervishoiu- ja farmaatsiatööstus on küberkurjategijate pidevaks sihtmärgiks. Kuid mis teeb need valdkonnad häkkerite, ründajate ja küberkurjategijate jaoks nii ahvatlevaks? Selles blogis uurime seitset põhjust, miks tervishoiu- ja farmaatsiateenuste pakkujad on 2022. aastal nii altid lunavarale ja andmekaole.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk, Veebiturvalisus, Botituvastus ja -kaitse, Brauseri isoleerimine, Tumeveebi jälgimine, DDoS-kaitse, Pettusetuvastus, Turvalised veebilüüsid