Proofpoint
flow-image

E-posti turvalisusstrateegia juhend

Selle materjali avaldajaks on Proofpoint

E-post on teie kõige olulisem ärivahend – ja tänapäeval ka peamine pahavara leviku vektor. See elutähtis sidekanal on muutunud tänapäeva kõige kahjulikumatele küberohtudele ja igasugustele pettustele viljakaks pinnaseks. Kuna e-posti ohud on loomupäraselt suunatud inimestele, keskendub tõhus küberturvalisuse programm samuti inimestele. Meie e-posti turvastrateegia juhendi 2022. aasta väljaanne annab üksikasjaliku ülevaate uusimatest e-posti ohtudest ja sellest, kuidas neid inimesekeskse lähenemisega hallata. Siit saate teada: miks e-post peaks olema teie turvalisusprioriteet nr 1; mis teeb e-posti kaitsmise nii keeruliseks; kes on ettevõtete e-posti sissetungide (BEC) ja e-posti kontode sissetungide (EAC) sihtmärgiks; kuidas inimesekeskne turvalisus on tõhusam ja soodsam kui perimeetril põhinev kaitse.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Intsidendikäsitlus, Ohuanalüüs, DMARC, Krüptimine, Andmekaotõrje (DLP), Kasutajahaldus, Meiliturve, Tulemüür