Privitar
flow-image

Kuidas lõigata kasu turvalisest andmejagamisest

Selle materjali avaldajaks on Privitar

Näeme selget poliitilist suundumust andmepõhise innovatsiooni võimaldamiseks, tunnistades, et andmete avamine taaskasutamiseks ja jagamiseks on andmete väärtuse ärakasutamiseks väga tähtis. Andmete jagamine ja taaskasutamine võib olla nii organisatsioonisisene kui ka -väline (nt teadlastega). Andmete jagamine ja taaskasutamine tekitab aga usaldus- ja andmekaitseprobleeme, samuti nõuab see andmekaitsealaste õigusaktide järgimist. Organisatsioonid näevad sellega sageli andmeanalüüsiprojektide kontekstis vaeva. Andmete kasutamine analüüsiks võib anda ärilisi teadmisi, aidata tootearenduses, tõsta tõhusust jne. Selles blogis analüüsitakse hiljutisi poliitilisi arenguid ja kaardistatakse tee andmete juurde, aidates organisatsioonidel turvalisest andmete jagamisest kasu saada.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Andmeturve, Andmebaasiturve, Andmekeskuste turve, Andmekeskne turve, Andmekaotõrje (DLP), Andmemaskimistarkvara, Krüptimisvõtmete haldus, Mobiiliandmeturve, Saladuste haldus