Ping Identity
flow-image

Autentimisasutus teie käsutuses: PingFederate

Selle materjali avaldajaks on Ping Identity

Autentimiskehandi olemasolu taristus võimaldab kasutada kogu ettevõttes mis tahes vara puhul kasutajate autentimiseks ühtset tõeallikat. See on identiteedi ja juurdepääsu haldamise (IAM) põhiline lähenemisviis, mis hoiab teie ettevõtte paindliku, skaleeritava ja turvalisena ning tagab sujuva kasutuskogemuse. See artikkel on juhend, mis aitab teil PingFederate'i lahendusest kõige rohkem kasu saada, andes ülevaate teie autentimiskehandist; loetledes toetatud identiteeditüübid; tutvustades rakenduste integreerimist, samuti valmisvarustust ja integratsioone; õpetab, kuidas jõustada tugevat autentimist parimate tavadega, jne.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad API turve, Kasutajahaldus, Pilvekataloog, Identiteedi- ja ligipääsuhaldus (IAM), Mitmeastmeline autentimine (MFA), Paroolivaba autentimine, Paroolihaldur, Eelisligipääsu haldus (PAM), Ühekordne sisselogimine (SSO)