One Identity
flow-image

Turvalisus algab siit – seitse lihtsat muudatust identiteediturvalisuse saavutamiseks

Selle materjali avaldajaks on One Identity

E-raamat "Turvalisus algab siit: Identiteet – seitse lihtsat muudatust identiteediturvalisuse saavutamiseks" hindab, milline võiks ja peaks identiteediturvalisus välja nägema. Selles süvenetakse kõige pakilisematesse identiteedihalduse ja kontode elutsükli haldamise probleemidesse, millega praktiliselt iga organisatsioon silmitsi seisab, ning pakutakse rakendatavaid, taskukohaseid ja jätkusuutlikke lahendusi IAM-probleemide lahendamiseks. Saate teada, kuidas pakkuda turvalisust ajal, mil organisatsioon kiirendab oma eesmärkide saavutamist. Sellest e-raamatust saate teada, kuidas kaasata pilveressursse ilma teenuseid või turvalisust ohustamata; millised on parimad tavad, kuidas identiteediturve peaks välja nägema; milliste IAM-i probleemidega seisavad silmitsi peaaegu kõigi valdkondade organisatsioonid; millised on toimivad, taskukohased ja jätkusuutlikud identiteediturvalahendused.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Krüptimine, Kasutajahaldus, Identiteedi- ja ligipääsuhaldus (IAM), Paroolihaldur, Eelisligipääsu haldus (PAM), Võrguturve, Tulemüür