NortonLifeLock
flow-image

Mis on lunavara ja kuidas aidata ennetada lunavararünnakuid

Selle materjali avaldajaks on NortonLifeLock

Teades, milliseid lunavara tüüpe on olemas, ning tundes mõningaid nende rünnakutega seotud käitumisviise ja käitumisreegleid, saate enda lunavara eest kaitsmiseks paljugi ära teha. Sellest artiklist saate lugeda täpsemalt.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Lõpp-punktikaitse, Viirustõrje, Lõpp-punktituvastus ja reageerimine (EDR), Lõpp-punktihaldus, Kasutajahaldus, Biomeetriline autentimine, Pilvekataloog, Kasutajatuvastuse ja ligipääsu haldamine (CIAM), Detsentraliseeritud identiteet, Identiteedi- ja ligipääsuhaldus (IAM), Mitmeastmeline autentimine (MFA), Paroolivaba autentimine, Paroolihaldur, Paroolipoliitika jõustamine, Eelisligipääsu haldus (PAM), Riskipõhine autentimine, Iseteeninduslik paroolilähtestus (SSPR), Ühekordne sisselogimine (SSO), Kasutajate ressursieraldus ja -juhtimine, Meiliturve, Pilve meiliturve, Meili rämpspostitõrje, Meilikrüptimine, Arukas meilikaitse, Turvaline meililüüs, Veebiturvalisus, Botituvastus ja -kaitse, Brauseri isoleerimine, Tumeveebi jälgimine, DDoS-kaitse, Pettusetuvastus, Turvalised veebilüüsid