Netskope
flow-image

Elastsed pilveväravad: turvalise pilvepääsu areng

Selle materjali avaldajaks on Netskope

Ettevõtete turvarühmad seisavad tänapäeval silmitsi hirmuäratava ülesandega. Kuigi nende põhivastutus ettevõtte andmete ja ressursside kaitsmisel ei muutu, peavad nad samal ajal ärimeeskondadel ja üksiktöötajatel võimaldama kasvu edendamist innovatsiooni ja pilvepöörde teel. Turvarühmad peavad kaitsma üha enamaid perimeetreid oma võrgus, võttes arvesse hallatavaid ja mittehaldatavaid pilverakendusi, kaitstes andmeid, mis liiguvad väljaspool ettevõtet ning millele partnerid ja muud kolmandad isikud üha kiiremini ligi pääsevad, ning hallates kasutajate juurdepääsu, mis tuleb üha enam väljastpoolt ettevõtet ja üha enamatest seadmetest. Lõppkokkuvõttes vajavad IT-organisatsioonid uut arhitektuuri, et kindlustada neid arvukaid perimeetreid, mida ettevõtted peavad kaitsma. Elastsed pilveväravad (ECG) kujutavad endast pilveajastu võrguturbearhitektuuri. Laadige alla ja lugege edasi.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Pilvandmeturve, Ohuanalüüs, Krüptimine, Andmeturve, Andmekaotõrje (DLP), Meiliturve, Võrguturve, Tulemüür, Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Turvalised veebilüüsid