Microsoft
flow-image

Microsofti digitaalse kaitse aruanne

Selle materjali avaldajaks on Microsoft

Viimase aasta jooksul on maailm olnud tunnistajaks kasvavale küberkuritegevusele ja küberkuritegevuse teenuste kiirele tõusule. Oleme jälginud, kuidas see ülemaailmne turg on muutunud nii keerulisemaks kui ka kiiremaks. Oleme näinud, kuidas küberrünnakute maastik muutub üha keerulisemaks, kuna küberkurjategijad jätkavad – ja isegi laiendavad – kriisi ajal oma tegevust. Tarneahela- ja lunavararünnakute uus tase oli selge meeldetuletus, et küberturvalisus nõuab uuelaadset koostööd. Teadmised on jõud. See aruanne sisaldab Microsofti turvaekspertide, praktikute ja kaitsjate õppetunde, et inimesed saaksid end kõikjal küberohtude eest kaitsta.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, Intsidendikäsitlus, Asjade interneti turve, Ohuanalüüs, Konfidentsiaalsus, DMARC, Krüptimine, Andmeturve, Viirustõrje, Lõpp-punktihaldus, Kasutajahaldus, Paroolivaba autentimine, Paroolihaldur, Meiliturve, Võrguturve, Tulemüür, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk, DDoS-kaitse