McAfee
flow-image

Arenev küberturvalisusmaastik

Selle materjali avaldajaks on McAfee

Üleminek pilve ei ole enam valik, vaid vajadus. Kui varem toimus üleminek pilvele järk-järgult ning rohke strateegia ja planeerimisega, siis ülemaailmne pandeemia muutis kõike. Kaugtöö eeldas firmadelt pilve minekut. Mõnikord toimus see nii kiiresti, et turvalisus jäi tagaplaanile. Organisatsioonid vajavad nüüd ühtset strateegiat, et vähendada riske kõigis ohuvektorites – otspunktides, võrgus ja pilves. See ei piirdu riskidega sammu pidamisega, vaid nihutab organisatsioonid reaktiivsest turvalisusest proaktiivsele. See aitab paremini tagada, et tulevased riskid ei muutu piiratud IT-eelarve juures võimatuks koormaks.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, API turve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Pilvarvutuse vastavus, Pilvandmeturve, Pilve DDoS-kaitse, Pilve edge-turve, Pilve failiturve, Pilveturbeseisundi haldus (CSPM), Pilvtalitlusüksuste kaitse, Laiendatud ohutuvastus ja -kõrvaldus (XDR), Turvalise ligipääsu edge-teenus (SASE), Teenindusvõre