Mandiant
flow-image

NFT ladustamine ja kättesaadavus: risk, mida tasub kaaluda

Selle materjali avaldajaks on Mandiant

2021. aastal nägime mitteasendatava vara (NFT) vallas plahvatuslikku huvi ja rahalise kasu kasvu. Tegemist on digitaalse kunstiga (st pildid, gifid ja muusika), mille omandit saab tõestada muutmatu plokiahela tehingu ID abil. Suurimad tõmbenumbrid nende veebipõhiste kollektsioonitoodete puhul on kunstiteoste tajutav muutmatu olemus (kellegi vara ei saa konfiskeerida, varastada või hävitada) ja plokiahelapõhine omanditõend. Enamiku NFT-de puhul ei osta kasutajad mitte muutmatut vara, vaid pigem muutmatu lingi, mis viitab ahelavälisele asukohale. Kuna hostimiskoht ei asu ahelas, on olemas varakao võimalus. Selles blogipostituses vaatame läbi erinevad lähenemisviisid NFT-de säilitamisele ja sellega seotud turvalisuse ja andmete kättesaadavuse riskid.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Andmeturve, Andmebaasiturve, Andmekeskuste turve, Andmekeskne turve, Andmekaotõrje (DLP), Andmemaskimistarkvara, Krüptimisvõtmete haldus, Mobiiliandmeturve, Saladuste haldus, Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk