Leidos
flow-image

Edu toetamine föderaalvalitsuse tervishoius

Selle materjali avaldajaks on Leidos

Automatiseerimine, tehnoloogilised teadmised ja pikaajaline partnerlus on edu võti. Teravdatud tähelepanu innovatsioonile aitas sellel meeskonnal pakkuda kiiremaid tervishoiulahendusi enam kui 100 000 inimesele. Leidos täiustab pidevalt oma protsesse ja koostööd ning on ServiceNow' toel uhke, et kavandab ja rakendab uuendusi, mis parandavad kriitilisi teenuseid.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, API turve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Pilvarvutuse vastavus, Pilvandmeturve, Pilve DDoS-kaitse, Pilve edge-turve, Pilve failiturve, Pilveturbeseisundi haldus (CSPM), Pilvtalitlusüksuste kaitse, Laiendatud ohutuvastus ja -kõrvaldus (XDR), Turvalise ligipääsu edge-teenus (SASE), Teenindusvõre, Andmeturve, Andmebaasiturve, Andmekeskuste turve, Andmekeskne turve, Andmekaotõrje (DLP), Andmemaskimistarkvara, Krüptimisvõtmete haldus, Mobiiliandmeturve, Saladuste haldus