Ivanti
flow-image

Töötajate kogemused kaugtööajastul: miks IT peab olema esirinnas

Selle materjali avaldajaks on Ivanti

Hea ja tõhusa töökeskkonna loomine sõltub otseselt IT-tööst. IT on kaasaegse töötajakogemuse kujundaja ning need strateegilised kohustused ainult suurenevad ja kiirenevad – ja IT-juhid peavad sellest võimalusest kinni haarama. Selles e-raamatus käsitletakse turumuutusi ja esilekerkivaid suundumusi, mis kasvatavad nõudlust parema töökogemuse järele, ning seda, millist ainulaadset rolli IT nüüd mängib.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, API turve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Pilvarvutuse vastavus, Pilvandmeturve, Pilve DDoS-kaitse, Pilve edge-turve, Pilve failiturve, Pilveturbeseisundi haldus (CSPM), Pilvtalitlusüksuste kaitse, Laiendatud ohutuvastus ja -kõrvaldus (XDR), Turvalise ligipääsu edge-teenus (SASE), Teenindusvõre, Süsteemiturve, Ründesimulatsioon, Pettetehnoloogia, Digikriminalistika, Intsidendikäsitlus, Asjade interneti turve, Pahavara analüüs, Juhitud tuvastamine ja reageerimine, OT turvaline juurdepääs, Turvateave ja intsidendihaldus (SIEM), Ohuanalüüs, Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk