Ivanti
flow-image

Murettekitav lunavara trend ei näita pöördumise märke

Selle materjali avaldajaks on Ivanti

Ei ole saladus, et lunavaraohud kasvasid pandeemia ajal hüppeliselt – nii mahu kui ka nahaalsuse poolest. Ohutegijad kasutasid ära järsku üleminekut kaugtööle ja sellest tulenevaid turvaauke. Nüüd, kui töömaailm hakkab püsiva kaugtööga harjuma, võiks ju arvata, et lunavaranõudeid hakkab vähemaks jääma. Ivanti uue aruande kohaselt see nii ei ole. Aruandes kirjeldatakse üksikasjalikult 2022. aasta esimese kvartali lunavaratrende ja pilt on sünge. Siin on mõned olulisemad punktid.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Süsteemiturve, Ründesimulatsioon, Pettetehnoloogia, Digikriminalistika, Intsidendikäsitlus, Asjade interneti turve, Pahavara analüüs, Juhitud tuvastamine ja reageerimine, OT turvaline juurdepääs, Turvateave ja intsidendihaldus (SIEM), Ohuanalüüs, Nõrkusehaldus, Pindmine rünnakuhaldus, Paigahaldus, Riskipõhine nõrkusehaldus, Turvakoodikoolitus, Turvateadlikkuskoolitus, Veebiturvalisus, Botituvastus ja -kaitse, Brauseri isoleerimine, Tumeveebi jälgimine, DDoS-kaitse, Pettusetuvastus, Turvalised veebilüüsid