IronNet
flow-image

Olukorrateadlikkus ja turvalisuse säilitamise tähtsus kaugtöö digiajastul

Selle materjali avaldajaks on IronNet

Olukorra teavitamine on tähtis osa edukast kaugtööst. Igal ettevõttel on olulist teavet, mida nad tahavad kaitsta ja hoida ettevõttesiseselt. Ettevõtte töötajatena on meie kohustus sellele kaasa aidata. Selles blogis vaatleme viit suurepärast nõuannet, kuidas hoida oma ettevõte võimalikult turvaline.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Konfidentsiaalsus, Sertifikaatide elutsükli juhtimine, DMARC, Krüptimine, Võrguproksi, SSL- ja TLS-sertifikaadid, Kasutajahaldus, Biomeetriline autentimine, Pilvekataloog, Kasutajatuvastuse ja ligipääsu haldamine (CIAM), Detsentraliseeritud identiteet, Identiteedi- ja ligipääsuhaldus (IAM), Mitmeastmeline autentimine (MFA), Paroolivaba autentimine, Paroolihaldur, Paroolipoliitika jõustamine, Eelisligipääsu haldus (PAM), Riskipõhine autentimine, Iseteeninduslik paroolilähtestus (SSPR), Ühekordne sisselogimine (SSO), Kasutajate ressursieraldus ja -juhtimine, Meiliturve, Pilve meiliturve, Meili rämpspostitõrje, Meilikrüptimine, Arukas meilikaitse, Turvaline meililüüs, Nõrkusehaldus, Pindmine rünnakuhaldus, Paigahaldus, Riskipõhine nõrkusehaldus, Turvakoodikoolitus, Turvateadlikkuskoolitus, Veebiturvalisus, Botituvastus ja -kaitse, Brauseri isoleerimine, Tumeveebi jälgimine, DDoS-kaitse, Pettusetuvastus, Turvalised veebilüüsid