Fidelis Cybersecurity
flow-image

Praktiline DevSecOpsi kasutuselevõtt: põhimõtted ja parimad tavad

Selle materjali avaldajaks on Fidelis Cybersecurity

Üks pilvekonto võib sisaldada terve andmekeskuse väärtuses taristut, rakendusi, andmeid, kasutajate juurdepääsu kontrolli ja muud. Kui need süsteemid ei ole nõuetekohaselt turvatud, tekivad uued ja tundmatud ründepinnad, mis seavad teie ettevõtte ohtu. Kuna DevOps-meeskonnad kiirendavad tarkvara viimist pilve, on InfoSecil raske rakendustevirnu kaitstuna hoida. DevSecOps on ühtlustatud lähenemine turvalisele DevOpsi kasutuselevõtule, mis kiirendab turvalisust vastavalt pilve viimise kiirusele. Sellest artiklist õpite DevSecOpsi põhialuseid; õpite, kui kaugel teie organisatsioon DevSecOpsi kasutuselevõtu teel seisab; teete kindlaks sammud, mida saate kohe praegu astuda, et jõuda lähemale ühtlustatud DevOpsi ja InfoSeci strateegiale.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, Pilveturbeseisundi haldus (CSPM), Pilvtalitlusüksuste kaitse, Intsidendikäsitlus, Võrguturve, Mikrosegmentimine