Connectwise
flow-image

MSP turvapakkumiste koostamine

Selle materjali avaldajaks on Connectwise

Teie kliendid ootavat teilt kui hallatava teenuse pakkujalt (MSP), et hoiaksite oma võrgud turvalised. Kuid kuidas te lähenete oma turvapakkumistele? Kas teil on standardteenused sisse ehitatud? Kas lisate uusi pakkumisi, ilma et annaksite sellest oma klientidele teada? Kas kliendid saavad täpselt aru, mida partnerlus teiega hõlmab? Küberturbe arenedes võib nendele küsimustele vastamine muutuda keerulisemaks, kuid te ei ole selles üksi. Juhendis "MSP turvapakkumiste koostamine" oleme kokku kogunud nõuandeid valdkonna ekspertidelt, mis hõlmavad järgmist: kuidas pidada riskipõhiseid vestlusi; kuidas kaitsta oma maja; kuidas hinnata oma turvaauke; kuidas ehitada, pakendada ja hinnastada oma pakkumisi.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Ohuanalüüs, Konfidentsiaalsus, Krüptimine, Andmeturve, Viirustõrje, Meilikrüptimine, Tulemüür, Võrguligipääsu juhtimine, Tumeveebi jälgimine