Checkpoint
flow-image

Küberrünnakute suundumused: Check Pointi 2022. poolaasta aruanne

Selle materjali avaldajaks on Checkpoint

2022. aasta esimesel poolel domineeris pealkirjades Ukraina sõda ja võime vaid loota, et see jõuab peagi rahumeelse lõpuni. Kuid selle mõju küberruumile on olnud dramaatiline, sest küberrünnakud on muutunud riigi tasandi relvaks. Oleme tuvastanud enneolematu ulatusega riiklikult rahastatud rünnakuid, häktivismi kasvu ja isegi eraisikute värbamist "IT-armeesse". Käesolevas aruandes vaatleme lähemalt, kuidas kübersõda on intensiivistunud ja muutunud oluliseks osaks tegeliku sõjalise konflikti ettevalmistamisel ja läbiviimisel. Lisaks paljastame, millised on selle tagajärjed valitsustele ja ettevõtetele üle kogu maailma, isegi neile, kes ei ole otseselt konfliktis osalenud.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, Intsidendikäsitlus, Ohuanalüüs, Krüptimine, Viirustõrje, Kasutajahaldus, Identiteedi- ja ligipääsuhaldus (IAM), Tulemüür