Cerberus Sentinel
flow-image

Viis viisi, kuidas luua oma organisatsioonis küberturvalisuse kultuuri

Selle materjali avaldajaks on Cerberus Sentinel

Meie kaasaegsete digitaalsete keskkondade kõiki aspekte toetab ulatuslik võrk, mis töötab sujuvalt kogu ärikeskkonnas, et hoida ettevõtteid töös ja andmeid ringluses. Küberturvalisus on igas kokkupuutepunktis oluline ja hindamatu väärtus mitte ainult teabe turvalisuse tagamiseks, vaid ka ärikriitiliste toimingute edukaks säilitamiseks kogu maailmas. Lugege meie blogi, milles käsitletakse, kuidas saate oma organisatsioonis luua küberturvalisuse kultuuri!

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Süsteemiturve, Ründesimulatsioon, Pettetehnoloogia, Digikriminalistika, Intsidendikäsitlus, Asjade interneti turve, Pahavara analüüs, Juhitud tuvastamine ja reageerimine, OT turvaline juurdepääs, Turvateave ja intsidendihaldus (SIEM), Ohuanalüüs, Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk