BAE Systems
flow-image

Ühendkuningriigi riiklik küberstrateegia: BAE Systemsi vastus

Selle materjali avaldajaks on BAE Systems

Ühendkuningriigi uus riiklik küberstrateegia on küberpoliitika ja -ambitsioonide võtmemoment. Siinkohal mõtiskleme selle üle, mis on viimase viie aasta jooksul muutunud, mida oleme selle aja jooksul õppinud ja kuidas uus strateegia aitab kaasa vajalikele arengutele riiklikus küberkaitses. Uus Ühendkuningriigi riiklik küberstrateegia on avaldatud. Pärast integreeritud läbivaatamist ja viis aastat pärast 2016. aasta riiklikku küberjulgeoleku strateegiat ja sellega seotud investeerimisprogrammi tugineb uus strateegia kogemustele ja kajastab praegust konteksti, kaardistades Ühendkuningriigi riikliku küberkaitse uue suuna. Käesolevas dokumendis mõtiskleme selle üle, mis on viimase viie aasta jooksul muutunud ja mida oleme selle aja jooksul õppinud küberjulgeoleku probleemide ja Ühendkuningriigi vastuse kohta. Uurime, kuidas uue strateegia eesmärk on rakendada Ühendkuningriigi püüdlusi olla ülemaailmne küberjõud ja internetis töötamiseks ja elamiseks turvalisem koht.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, API turve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Pilvarvutuse vastavus, Pilvandmeturve, Pilve DDoS-kaitse, Pilve edge-turve, Pilve failiturve, Pilveturbeseisundi haldus (CSPM), Pilvtalitlusüksuste kaitse, Laiendatud ohutuvastus ja -kõrvaldus (XDR), Turvalise ligipääsu edge-teenus (SASE), Teenindusvõre, Andmeturve, Andmebaasiturve, Andmekeskuste turve, Andmekeskne turve, Andmekaotõrje (DLP), Andmemaskimistarkvara, Krüptimisvõtmete haldus, Mobiiliandmeturve, Saladuste haldus, Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk, Nõrkusehaldus, Pindmine rünnakuhaldus, Paigahaldus, Riskipõhine nõrkusehaldus, Turvakoodikoolitus, Turvateadlikkuskoolitus, Veebiturvalisus, Botituvastus ja -kaitse, Brauseri isoleerimine, Tumeveebi jälgimine, DDoS-kaitse, Pettusetuvastus, Turvalised veebilüüsid