AT&T Cybersecurity
flow-image

Kolm olulist elementi nullusalduses edu saavutamiseks

Selle materjali avaldajaks on AT&T Cybersecurity

Suundumus kiiruse ja parema andmevoo poole on põhjalikult muutnud kaasaegsete ettevõtete tööd. Töötajad on lahkunud kontorist, nad töötavad rakenduste ja andmetega kõikjal ja igal ajal. Rakendused on kolinud andmekeskusest välja pilve, kus on kasutusel tarkvara kui teenuse (SaaS) rakendused, näiteks Microsoft 365 ja AWS-is, Azure'is ja Google Cloud Platformis majutatud erarakendused. Pole üllatav, et enamik ettevõtteid väidab, et nende tundlikud andmed asuvad nüüd väljaspool ettevõtte andmekeskust.1 Üleminek pilvepõhistele rakendustele on oluliselt laiendanud ründepinda, muutes ettevõtted uutele ohtudele avatuks. Traditsioonilised turvaarhitektuurid, mis keskenduvad võrgu ja kasutajate kaitsmisele, ei ole enam asjakohased. Nende probleemidega tegelemiseks loobuvad organisatsioonid 30 aastat valitsenud võrgu- ja turvametoodikast ning lähevad üle nullturvalisusel põhinevale mudelile.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Võrguturve, DNS turve, Tulemüür, Sissetungi tuvastamis- ja ennetussüsteemid (IDPS), Mikrosegmentimine, Võrguligipääsu juhtimine, Võrgu tuvastus ja vastus (NDR), Võrgu liivakastirežiim, Võrgu turvapoliitika haldus (NSPM), Võrguliikluse analüüs (NTA), Tarkvaraga määratletud perimeeter (SDP), Ühtlustatud ohuhaldus, Virtuaalne privaatvõrk (VPN), Täisusaldamatusvõrk