Algosec
flow-image

Kuus parimat võtet turvalisuse tagamiseks hübriidpilves

Selle materjali avaldajaks on Algosec

Viimase kümnendi jooksul oleme näinud, kuidas pilvandmetöötlus on kohapealsest suuresti üle läinud avalikule pilvandmetöötlusele. Ettevõtted teavad pilve väärtust liigagi hästi ja enamik neist kolib oma tegevuse võimalikult kiiresti pilve, eriti arvestades pandeemiat ja kaugtööle üleminekut. Siiski on pilvele üleminekuga seotud suuri probleeme, sealhulgas võrgu- ja turvakontrollide mitmekesisus ja ulatus ning sõltuvus vanadest süsteemidest, millest võib olla raske vabaneda.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Pilveturve, API turve, Pilvepõhine turvamaakler (CASB), Pilvarvutuse vastavus, Pilvandmeturve, Pilve DDoS-kaitse, Pilve edge-turve, Pilve failiturve, Pilveturbeseisundi haldus (CSPM), Pilvtalitlusüksuste kaitse, Laiendatud ohutuvastus ja -kõrvaldus (XDR), Turvalise ligipääsu edge-teenus (SASE), Teenindusvõre